MEDICO-LEIDAN, s.r.o. - ambulancia plastickej a estetickej chirurgie, Prešov

logo_medico-leidan
ico_flag_sk.png, 1,8kB ico_flag_en.png, 1,8kB ico_home.png, 1,5kB ico_sitemap.png, 1,5kB
 

MEDICO-LEIDAN, s.r.o.

ambulancia plastickej a estetickej chirurgie

Weberov dom
Konštantínova 19
080 01 Prešov
tel.: 051 771 00 27
mobil: 0905 709 472
email: nasab@medico-leidan.sk

IČO: 45 583 722
IČ DPH: SK2023043748

 

 

 

 

 
luxury.png, logo

Labioplastika

úprava malých pyskov ohanbia 

Zákrok je vhodný pre ženy s výraznejšími / väčšími malými pyskami ohanbia, ktoré im spôsobujú obtiaže pri nosení bielizne, pri športe, prípadne pri pohlavnom styku. Určený je tiež pre ženy, ktoré majú dojem, že priťahujú pozornosť okolia ( napr. v saune) alebo majú pocit, že väčšie malé pysky by mohli prekážať ich partnerovi. Zákroky sa nezvyknú vykonávať u pacientiek mladších ako 18 rokov.

Výkon: Cieľom operácie je odstránenie nadbytočného tkaniva z oblasti malých pyskov ohanbia. Zákrok je vhodné vykonať tesne po skončení menštruácie, aby do ďalšej menštruácie došlo k úplnému zhojeniu rán.

Dĺžka: Približne 45 minút.

Anestéza: Zákrok je možné vykonať v lokálnej antestézii, prípadne na žiadosť pacientky aj v celkovej krátkodobej anestézii.

Hospitalizácia/ambulantne: Jedná sa o ambulantný výkon.

Komplikácie: Pooperačné krvácanie, pooperačná infekcia, hojenie hrubšími jazvami.

Rekonvalescencia: V skorom pooperačnom období sú malé pysky značne opuchnuté niekoľko dní, kým odpuchnú. V tomto období môže pacientka pociťovať bolestivosť pri sedení. Pacientka je poučená o starostlivosti o rany a zvýšenej hygiene v oblasti genitálu. Stehy sa odstraňujú cca 14 dní po operácii ( ak sú použité vstrebateľné stehy, nie je nevyhnutné ich vyberať). Pohlavný styk je možný po cca 3-4 týždňoch od zákroku.

Výsledky: Efekt zákroku je trvalý.

 
Copyright (c) 2010 All rights reserved.
created: G66