MEDICO-LEIDAN, s.r.o. - ambulancia plastickej a estetickej chirurgie, Prešov

logo_medico-leidan
ico_flag_sk.png, 1,8kB ico_flag_en.png, 1,8kB ico_home.png, 1,5kB ico_sitemap.png, 1,5kB
 

MEDICO-LEIDAN, s.r.o.

ambulancia plastickej a estetickej chirurgie

Weberov dom
Konštantínova 19
080 01 Prešov
tel.: 051 771 00 27
mobil: 0905 709 472
email: nasab@medico-leidan.sk

IČO: 45 583 722
IČ DPH: SK2023043748

 

 

 

 

 
luxury.png, logo

Fractora Firm

FRAKČNÁ TERMÁLNA KONTRAKCIA


Aj Vaša pleť môže vyzerať mladšie

 


Bezpečné, neinvazívne a účinné omladzovanie a vyhladzovanie pleti

Termálne omladzovanie pleti

Hladšia, čistejšia a pevnejšia pleť Vám dodá sebavedomie, s ktorým bude Váš deň krajší. Starnutím pleť stráca pružnosť a vytvárajú sa na nej vrásky a záhyby. To je dôvod, prečo často vyzeráme staršie než sa v skutočnosti cítime.

Fractora Firm je klinicky dokonalé ošetrenie pleti určené na revitalizáciu a obnovenie pleti, vďaka čomu sa zvýrazní Vaša krása.

Vyskúšajte účinky rádiofrekvenčného ošetrenia pleti.

Prirodzené a účinné riešenie, ktoré odstráni príznaky starnutia.

ČO JE FRACTORA FIRM?

 

Fractora Firm využíva výhody rádiofrekvencie a spôsobuje optimálne kontrakcie kože v jej hlbších vrstvách. Rádiofrekvenčná energia stimuluje tvorbu nového kolagénu a sťahuje vrstvy kože, čím sa zlepšuje vzhľad pleti.

AKO FUNGUJE FRACTORA FIRM?

 

Fractora Firm bola vyvinutá na základe vývoja a klinických úspechov špeciálnej A.C.E. technológie (Achieve, Control, Extend), ktorá smeruje rádiofrekvenčnú energiu do hlbších vrstiev kože a zabezpečuje rovnomerné ošetrenie všetkých oblastí, čím sa maximalizuje úspech ošetrenia a konzistentnosť výsledkov.

JE FRACTORA FIRM VHODNÁ AJ PRE MŇA?

 

Fractora Firm je vhodná pre tých klientov, ktorí hľadajú neinvazívnu a prirodzenú metódu zjednotenia farebného tónu pleti, odstránenie povrchových nedostatkov či lifting tváre. Klienti, ktorí vyskúšali ošetrenie Fractora Firm, zaznamenali zdravšiu a hlbšiu pleť a zjemnenie vrások. Fractora Firm je dokonalé estetické riešenie pre všetky farby pleti.

KTORÉ PARTIE MÔŽU BYŤ OŠETRENÉ?

 

Fractora Firm je vhodná na ošetrenie povrchových nedokonalostí celej tváre a na vypnutie pleti na čele, vyhladenie očných vrások, horných i dolných očných viečok, nazolabiálnych záhybov, odstránenie dvojitej brady, mimických vrások a vypnutie pokožky na krku. Ďalej je vhodná na riešenie ovisnutej kože na ramenách, bruchu či iných partiách, kde je potrebné vypnutie kože.

JE OŠETRENIE BOLESTIVÉ?

 

Fractora Firm využíva precíznu technológiu, pôsobiacu v hlbších vrstvách kože, čím zaručuje bezpečné a účinné ošetrenie, ktoré je prakticky po celý čas bezbolestné. Po jednotlivých ošetreniach sa môže objaviť jemné začervenanie ošetrených oblastí, ktoré počas niekoľkých hodín úplne vymizne.

KOĽKO OŠETRENÍ JE POTREBNÝCH?

 

Odporúča sa jedno ošetrenie týždenne po dobu šiestich týždňov. Klientom s miernejšími príznakmi postačí menej ošetrení v dlhších intervaloch.
Časový rozvrh navrhne ošetrujúci personál na základe vstupného vyšetrenia.

MÔŽE SA FRACTORA FIRM POUŽÍVAŤ V KOMBINÁCII S INÝMI OŠETRENIAMI?

Áno, Fractora Firm sa môže kombinovať s väčšinou laserových ošetrení, s masážnym ošetrením tváre, a injekčnými výplňami. Poraďte sa so svojím dermatológom, ak zvažujete kombináciu ošetrenia Fractora Firm s inými zákrokmi.

Obráťte sa na mňa, aby Vám poradil.

 
Copyright (c) 2010 All rights reserved.
created: G66