MEDICO-LEIDAN, s.r.o. - ambulancia plastickej a estetickej chirurgie, Prešov

logo_medico-leidan
ico_flag_sk.png, 1,8kB ico_flag_en.png, 1,8kB ico_home.png, 1,5kB ico_sitemap.png, 1,5kB
 

MEDICO-LEIDAN, s.r.o.

ambulancia plastickej a estetickej chirurgie

Weberov dom
Konštantínova 19
080 01 Prešov
tel.: 051 771 00 27
mobil: 0905 709 472
email: nasab@medico-leidan.sk

IČO: 45 583 722
IČ DPH: SK2023043748

 

 

 

 

 
luxury.png, logo

Laserová estetická chirurgia

FRAKČNÝ A OPERAČNÝ CO2 LASER BIOS

Novinkou na našej klinike je frakčný a operačný CO2 laser od firmy Bios, ktorý svojou výkonnosťou a efektívnosťou patrí medzi špičkové lasery.
Tento laser môže pracovať v dvoch módoch a to v operačnom a frakcionovanom.

V operačnom móde ho používame na odstránenie rôznych povrchových znamienok, výrastkov, stareckých bradavíc, vírusových bradavíc a podobne, vo frakčnom móde sa používa na tzv. abláciu – zbrusenie pokožky

Častokrát sa na našej ambulancii stretávame s pacientami , ktorí si prídu dať vyšetriť „znamienka“. Pri samotnom vyšetrení prídeme na to, že to, čo pacient považuje za znamienko, je v podstate len obyčajný výrastok, prípadne Tzv. sta

recká bradavica. Po dermatoskopickom vyšetrení vieme následne rozhodnúť, či treba danú léziu odstrániť zo zdravotného hľadiska, prípadne si ju pacient želá odstrániť z hľadiska estetického. Klasické materské znamienka – pigmentové névy – sa laserom neodstraňujú, pretože vieme, ako dokážu byť nebezpečné, a preto ich vyberáme zásadne len chirurgicky aj s následným histologickým vyšetrením. Pokiaľ ide však o neškodnú lez

iu, ktorá nevykazuje známky klasického znamienka, je najideálnejšie odstrániť ju laserom.

VITAL INJEKTOR - NOVINKA!

Exkluzívne, ako jedina klinika na východnom Slovensku Vám predstavujeme novinku predstavenú na kongrese estetickej medicíny v Monacu 2013, technológiu Vital Injector. Táto špeciálna "pištoľ" bola vyvinutá na presnú, bezpečnú a sofistkovanú aplikáciu mezoterapie.
S patentovaným VITAL vstriekovacím systémom budú vstrieknuté životne dôležité látky (ako kyselina hyaluronová) do vrstiev kože. Tento systém predstavuje modernú-pokrokovú formu mezoterapie. Jedna sa o plnoautomatizovaný systém, ktorý môže určiť presné dávkovanie, hĺbku vniknutia, rýchlosť a úroveň podtlaku. Pomocou vákum funkcie sa nasaje koža a účinné látky budú vstrieknuté cez nadstavec s 5 mikro-ihlami.
Tým sa látka perfektne rozmiestni bez toho aby to zapričinilo zákazníkom pozorúhodne bolesti.

ULTHERA - NOVINKA!

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách alebo vyšetreniach Vám na pokožku priložíme hladkú ultrazvukovú hlavicu. Vďaka nej sa na obrazovke prístroja Ulthera zobrazí detailný obraz Vašej pokožky, ktorý nám pomôže presne naplánovať ošetrenie. Tou istou ultrazvukovou hlavicou následne lekár vysielapresne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky podporného  tkaniva (až 4-5 mm), kde sa dosahujú najlepšie liftingové výsledky.
Iba Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a  vypnúť ho. Povrchové vrstvy pokožky pritom zostávajú neporušené.  Vaša pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu,  vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Ultherapia je jediné omladzujúce nechirurgické ošetrenie, ktoré  umožňuje neinvazívne pomocou ultrazvuku „vidieť“ pod úroveň kože a  špeciálne sa zamerať na hlboké podporné tkanivo (SMAS), ktoré  chirurgovia spevňujú počas klasického faceliftu. Schopnosť ošetriť nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy, a to veľmi precízne, zabezpečuje bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

LIGHTSHEER DUET - NOVINKA!

 

Lightsheer Duet je najlepší systém pre laserové epilácie. Je to rýchlejšiea pohodlnejšie než akékoľvek iný porovnateľný kozmetický laser na súčasnom trhu. Mnoho kozmetické lasery sú určené pre odstránenie chĺpkov, ale len veľmi málo z nich môže zodpovedať výkonu alebo funkcie z Lightsheer Duet. Dva bodové veľkosti sú uvedené v tomto lasery - Lightsheer ET s priamou veľkostou 9 x 9 mm, a Lightsheer HS s priamou veľkostou 22 x 35 mm, čo je najvyššia zo všetkých porovnateľných systémov.

 

 

ND:YAG LASER SUPREME FRF

 

Nd Yag laser vlnovej dĺžky 1060 nm odstraňuje rozšírené a popraskané cievky a cievne ložiská na tvári, nohách a na tele.

  • Účinný viacúčelový pre tvár a telo
  • omladenie
  • Odstránenie pigmentových lézií
  • Odstránenie cievnych lézií (teleangioktaziya, rosacea, angiómy)
  • Uhladenie žily
  • Trvalé odstránenie chĺpkov
  • Liečba akné (odstránenie aktívneho akné a zníženie aktivity mazových žliaz)

Efektívne aplikácie pre všetky typy pleti a vlasov, vrátane svetlej pleti a blond vlasov. Najvyspelejšia technológia najnovšej generácie pre zlepšenie pleti. Jedinečná kombinácia kalibrovaná, účinná s intenzívnym pulzným svetlom a rádiofrekvenčnej monopolárnej expozícii kože a tkanív na tvári a tela v jednej univerzálnej tryske. Každý pulz obsahuje dva typy energetického zosúladeného postupu: kalibrované intenzívne viditeľné svetlo, právo používať tento frekvenčný rozsah a monopolárnu vysokofrekvenčnú energiu.
Kalibrovaný generátor, intenzívne pulzné svetlo. Emitované svetlo energia sa selektívne absorbuje chromofory na koži, ako napr melanínu v pigmentových lézií a vlasových folikulov, hemoglobín, vody a porfyrínov akné baktérie. To zaisťuje odstránenie nežiaducich chĺpkov a poškodenie kože a vád.

COAXMED

 

Účinná liečba celulitídy a non-chirurgické facelift a telo aplikácie
Účinné viacúčelové estetické a kozmetické procedúry pre tvár a telo
Zníženie kolagénu a sprísnenie tkaniva bezprostredne po zákroku
Dlhodobé zlepšenie a remodelácie kolagénu
Odstránenie celulitídy
Zníženie telesného tuku tým, že rozbije tuk a stimuláciu lymfy
Povrchné a hlboký ohrev dermis
Zlepši sa krvný obeh a metabolizmus v koži
Zníženie príznakov osteoporózy
Zníženie bolesti vo svaloch a kĺboch zvýšenie ich mobility

Vysoká účinnosť liečby s unikátnou kombináciou bipolárnej a monopolárnej rádiofrekvencii a ultrazvukovej kavitácii, ktorá má efekt rozdrviť kanalizácie tuk, hlboko zdvihnúť a zlepšiť štruktúru kože a tkanív na tvári a tele. Jednotná platforma pre RF a ultrazvukové kavitáčne procedúry v kombinácii s vákuovou masážou, ktorá zlepšuje lymfatickú drenáž.

MESOTHERM

 

Starnúca pleť         
Suchá, matná pleť
Hrubá koža s hrubou textúrou jednotiek                           
Koža poškodenej slnečným žiarením
Vrásky
Hlboké a povrchné linky
Akné (akné) a na koži, ktoré je potrebné vyčistiť
Jazvy po akné
Pigmentové lézie
Vek pigmentácie
Hypertrofických jaziev
Rozšírené póry
Stopy strií
Tukové usadeniny na tvári
Plešatosť

Vysoký výkon pre omladenie tváre. Významné výsledky sa získali ihneď po prvom ošetrení. Poskytuje sanácie a zlepšovanie malých a stredne hlbokých vrások, ako napr. okolo očí, vrásky medzi obočím a na čele, nasolabiálních liniek, linky nad hornou peru a vrásky spôsobené úsmevom. Jednotlivé kryštály oxidu hlinitého mikrodermabrázie platformy (korund), elektroporácie, rádiofrekvenčné, infračervené, laserové a vákuové masážne účinky na pokožke tvári a tkaniva. Široká škála parametrov mikrodermabrázie, rádiofrekvencie a masážne účinky na účinnosti postupov. Vysoký komfort a bezpečnosť pacienta, má programovateľné bezpečné, bezbolestné netraumatické režimy riadenia. Žiadne vedľajšie účinky. Najúčinnejšie estetické kúry založené na pokročilých patentovaných technológií BIOTEC Italia. Ergonomický a elegantný dizajn z konzoly systému a užívateľského rozhrania s vstavanou dotykovou LCD obrazovku. Jednoduchosť, pohodlie, účinnosť a hygieny na operačnom systéme.

 
Copyright (c) 2010 All rights reserved.
created: G66